Persbericht

Toerisme Veluwe Arnhem Nijmegen lanceert gratis training: ‘Hoe ontvang je bezoekers in coronatijd?’

Met een gratis training bereidt Toerisme Veluwe Arnhem Nijmegen ondernemers voor op de heropening van hun organisatie. Doel: een veilige werkomgeving te creëren voor werknemers én bezoekers.
De e-training is gemaakt rondom de maatregelen in de toeristische sector en bereidt iedereen die werkzaam is in de recreatiesector voor op een veilige ontvangst van gasten. In de training komen richtlijnen en voorwaarden aan bod, waar bedrijven en organisaties aan moeten voldoen, om verdere verspreiding van het coronavirus zoveel mogelijk tegen te gaan. Wast bijvoorbeeld iedereen op de juiste manier zijn handen? Wanneer gebruik je handschoenen en wanneer niet? En hoe communiceer je over de maatregelen naar je gasten?
Wist je bijvoorbeeld dat…?
Jassen mogen niet bij elkaar aan de kapstok, houdt deze altijd bij je. Contactpunten moeten om de twee uur worden gedesinfecteerd. En elke zeep kan de mantel van het virus doorprikken.
De training duurt circa 10 minuten. Wil je meer weten? Volg dan de gratis online training via deze link.

Omar van Beek

Coordinator Innovatie, Data & Digitalisering

Al jaren werk ik in de toerisme & recreatie industrie en de vraag naar data-gedreven inzichten neemt jaarlijks toe. Inzichten die leiden tot betere bedrijfsbeslissingen die ervoor zorgen dat de juiste gast op het juiste moment bereikt wordt. De benodigde data om tot deze inzichten te komen is ook beschikbaar. Het moet echter nog wel op een gebruiksvriendelijke en leesbare manier samengebracht en gepresenteerd worden. Dit is waar ik me dagelijks mee bezig houd.

Gerelateerde berichten

  • Prognose zomer 2025: toeristisch bezoek stijgt in regio’s Veluwe, Arnhem en Rijk van Nijmegen

    Prognose zomer 2025: toeristisch bezoek stijgt in regio’s Veluwe, Arnhem en Rijk van Nijmegen

  • Toerisme Veluwe Arnhem Nijmegen lanceert Destination Data Monitor

  • Veluwe opnieuw het sterkste streekmerk van Nederland